RESTORANAS Da ANTONIO

Vilniaus g. 23, Vilnius

Lietuviļæ½ English По-русски
Pradžia
Apie restoraną
Paslaugos
Banketai
Naujienos
Kontaktai
Atsiliepimai
Kiti Da ANTONIO restoranai

Da Antonio restoranų tinklas priklauso tarptautinei gurmanų gildijai

Naujienos

2010-10-20
 
Kokios gi naujienos laukia Jūsų šį rudenį mūsų restoranuose?
 
1. Nusprendėme visiškai atsisakyti pramoniniu būdu pagamintų makaronų. Tokį sprendimą įtakojo didelė patirtis gaminant ir vaišinant svečius šviežiais restorane pagamintais makaronais. Naująjį rudens sezoną pasiūlysime net 12 naujų patiekalų, pagamintų tiek pagal tradicinius, tiek pagal šiuolakinius italų virtuvės receptus. Labiausiai patikusius taip vadinamus „pasta fresca“ gaminius lankytojai galės įsigyti ir išsinešimui.

2. Atnaujame alkoholinių gėrimų meniu. Tęsdami bendradarbiavimą su Borgo Viscone / Villa Chiopris vyndariais iš Friulio regiono, kurie siūlo paklausius puikios kokybės vynus už gerą kainą. Taip pat gėrimų meniu papildėme išskirtiniais vynais iš Italijos ir Prancūzijos, Champagne, Cognac, garsiais itališkais likeriais ir degtinėmis.

3. Vėl kviečiame jaukių vėlyvų itališkų pusryčių. Nuo spalio 24 d. kiekvieną sekmadienį 12.30 – 16.00 val. restorane „Da Antonio“ prie Katedros galėsite maloniai praleisti laiką užkandžiaudami. Skambant gyvai muzikai vaišinsime įvairių salotų deriniais, vieno kąsnio užkandžiais, desertais, „pasta“, karštais mėsos ar žuvies patiekalais.

Itališkų pusryčių su kokteiliu“Bellini” kaina vienam asmeniui - 80.00 Lt; vaikams nuo 7 iki 16 metų - 35.00 Lt, iki 7 metų – nemokamai. Mažuosius svečius taip pat pakviesime į „marcipanų valandėlę”.

Labai prašome vietas rezervuoti iš anksto. tel.: ( 5 ) 2107466 , e-mail: office@antonio.lt.
 
 
Į viršų
Su artėjančiom Šventėm!!!
«Ankstesnė Sekanti»
Dizainas: Puslapiai.eu. Svetainėje naudojama MegaTVS