RESTORANAS Da ANTONIO

Vilniaus g. 23, Vilnius

Lietuviļæ½ English По-русски
Pradžia
Apie restoraną
Paslaugos
Banketai
Naujienos
Kontaktai
Atsiliepimai
Kiti Da ANTONIO restoranai

Da Antonio restoranų tinklas priklauso tarptautinei gurmanų gildijai

Naujienos

2010-03-04
 
Restoranų tinklui „Da Antonio“ priklausantis restoranas „Sofi L“ tapo tiesiog „Da ANTONIO“
 
Da AntonioPaprastai bet prasmingai, nes „Da Antonio“ per dvylika metų ne tik išlaikė vardą, išaugo iki restoranų tinklo, bet ir tapo savotišku tikrojo itališko maisto sinonimu . Tai patvirtina ir šalia Katedros aikštės viešbutyje „Klaipėda“, atidaryto „Sofi L“ restorano pavyzdys: Nuolat girdėdavome kaip restorano svečiai jį vadindavo “Da Antonio prie Katedros”, tad ir nusprendėme, kad nėra prasmės bėgti nuo tokio įvertinimo ir šį restoraną pervadinome klientų pamėgtu „Da Antonio“ vardu.

Restorano stilius nepasikeis: klasikiniai itališkos virtuvės patiekalai, geriausiai prie maisto derantys vynai, neformali bei stilinga atmosfera. Taip pat bus ir naujovių. Vis dažniau salėje svečius pasitiks maisto ir vyno žinovas Francesco Di Marco, pasitaręs su virtuvės šefu Manfredo Molteni pasiūlys geriausią maisto ir vyno derinį.

Interjere atsiras klasikinių „Da Antonio" interjero elementų . Gana greitai vyno korta pasipildys pasaulyje vertinamais prancūziškais vynais . Sekmadieniais (nuo kovo 21 d.) vilniečius ir miesto svečius pakviesime į vėlyvuosius pusryčius (brunch). Vasarą pasistengsime pasitikti su tikra itališka pica. Apie viską smulkiau galima sužinoti įmonės tinklapyje ar paskambinus. O kovo 5 - 7 d. restoranas „Da Antonio“ prie Katedros dalyvauja Kaziuko mugės šventėje. Kviečiame atvykti ir paragauti tradicinių itališkų patiekalų: Emilijos regiono lazanijos ir sicilietiškų ryžių spurgų „arančini“ bei „vin brule“, karštas vynas pagamintas pagal Piemonto regiono receptūrą.
 
 
Į viršų
Su artėjančiom Šventėm!!!
«Ankstesnė Sekanti»
Dizainas: Puslapiai.eu. Svetainėje naudojama MegaTVS